
Електросамокат Neo-1 сталевий, 320 W акумулятор 32V/4h, складаний, литі шини з перфорацією 6,5"
10 488 ₴
- В наявності
- +380 (63) 879-33-79Viber, WhatsApp, Telegram
Електричний самокат Neo-1 6,5", 300 W, 32V/4Ah
Neo I - це стильний та футуристичний електросамокат. Рульова колонка з високоміцного алюмінієвого сплаву шириною 50 мм забезпечує неймовірну керованість і стійкість для райдерів-початківців, а міцна рама витримує вагу до 73 кг.
Безщітковий двигун потужністю 200W дозволяє Neo I розвивати безпечну і керовану максимальну швидкість 20 км/год, а батарея, що перезаряджається, забезпечує запас ходу 11,3 км. Самокат можна скласти для зручного зберігання в будинку або транспортування в інше місце.
Вбудований світлодіодний дисплей відображає спідометр, індикатор заряду батареї, значки режимів швидкості та індикатор включення фар.
Світлодіодні фари та задні ліхтарі забезпечують безпеку райдерів в умовах поганої видимості, а електронні гальма та заднє барабанне гальмо дозволяють швидко та безпечно зупинити Neo I
Характеристики:
- Двигун потужністю 200W.
- Акумулятор літієвий 32.4V4Ah.
- Максимальне навантаження – до 73кг.
- Матеріал рами – сталь + алюміній.
- Конструкція – складна.
- Діаметр колеса – 6,5’’ дюймів, литі шини з перфорацією (не поступаються за комфортом їзди від коліс, що накачуються і позбавлені недоліків покришок з камерами).
- Вага нетто – 11 кг
- Час зарядки – 4-5 годин
- Дистанція пробігу – до 11,3 км
- Максимальна швидкість – 20 км/год
- Освітлення - LED фара на кермі, підсвітка рами.
- Зарядний пристрій в комплекті.
- В коробці.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 73 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 6 мм |
| Вага | 11 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Потужність електродвигуна | 200 Вт |
| Час зарядки | 4 годин |
| Дистанція пробігу | 11 км |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 10 488 ₴




