
Електросамокат Best Scooter сталевий, 150 W акумулятор 21,6V/2,5Аh, складаний, литі шини з перфорацією 6,5"
8 534 ₴
- В наявності
- Код: JN-38895
- +380 (63) 879-33-79Viber, WhatsApp, Telegram
Електричний самокат Best Scooter 6,5", 150 W, 21,6V/2,5Ah
Електросамокат дитячий Best Scooter - чудовий вибір для дітей та підлітків, які тільки знайомляться з електросамокатами. Легкий, маневрений і простий в управлінні, електричний самокат створений спеціально для комфортних і безпечних поїздок.
Самокат оснащений електродвигуном із плавним набором швидкості, що робить керування інтуїтивно зрозумілим навіть для молодших користувачів. Літієвий акумулятор забезпечує стабільну роботу та дозволяє насолоджуватися поїздками без частих підзарядок.
Характеристики:
Вікова категорія: від 6 років
Потужність електродвигуна: 150W номінальна (250W пікова).
Акумулятор: 21.6V/2.5Ah
Максимальна швидкість: 15 км/год
Пробіг від одного заряду: до 10 км.
Безпечне навантаження до 70 кг
Діаметр коліс: 6,5''
Тип коліс: литі шини з перфорацією (не поступаються за комфортом їзді від коліс, що накачуються і позбавлені недоліків покришок з камерами)
LED-дисплей (відображається рівень заряду акумулятора, швидкість руху самокату)
Переднє освітлення: лампа високої яскравості на кермі + бічне освітлення рами
Заднє освітлення: лампа стоп сигналу (при гальмуванні)
Водонепроникність: IP54 (ступінь захисту від бризок води в будь-якому напрямку)
Спосіб гальмування: електронне гальмо + заднє ножне гальмо.
Час повної зарядки від 4 до 5 годин
Підніжка
Тип: Складаний
Робоча температура: 10-40⁰
Максимальний час заряджання – до 4-5 годин. Для дотримання правил безпеки зарядки та експлуатації електросамокату – не перевищуйте рекомендований час
Не допускайте повного розряду акумулятора.
Матеріал рами: алюміній
Місцевість використання: рівна без нахилу дорога, не вище 12⁰ ухилу, не більше 3 см калюж.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 6 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Потужність електродвигуна | 150 Вт |
| Час зарядки | 4 годин |
| Дистанція пробігу | 10 км |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 8 534 ₴






