
Електричний мопед Canto сталевий, 500 W акумулятор 48V/20Аh, Corco, з педалями, кошиком, пасажирським місцем
22 898 ₴
- В наявності
- Код: JN-38895
- +380 (63) 879-33-79Viber, WhatsApp, Telegram
Електричний скутер Canto 500 W, 48V/20Ah
Характеристики:
1. Двигун интегрований у заднє колесо безщітковий електродвигун постійного струму. Потужність двигуна 500 Ватт.
2. Аумулятор 48V/20Ah: (свинцово-кислотний) складається з 4-x тягових АКБ, ємність кожної 20Аh, напруга 12V.
3. Матеріал рами: сталь.
4. Трансмісія: електричний привід та педальний привід.
5. Задній та передній гальмівний механізм: барабанний з механічним приводом.
6. Передня вилка амортизаційна 38мм.
7. Задні амортизатори: пружинно-гідравлічні амортизатори.
8. Сталеві ободи 14’’.
9. Гума: розмір 275-14’’.
10. Максимальна швидкість: 45 км/год.
11. Запас ходу: до 45 км.
12. LED панель приладів з підсвічуванням.
13. Сигналізація з двома брелоками.
14. Заряд акумулятора: напруга 220 Вольт, зарядний пристрій в комплекті (вилка евро-стандарт).
15. Передня світлодіодна фара з режимом "денного світла".
16. Габаритний ліхтар/стоп-сигнал та вказівники поворотів.
17. Дзеркала заднього виду.
18. Додаткове пасажирське місце.
19. Спинка заднього сидіння, підніжки для заднього пасажира.
20. Передній кошик для приладдя.
21. Середній час повної зарядки від 6 до 8 годин.
22. Максимальне навантаження: 150 кг.
23. В коробці.
*Показники максимальної швидкості та пробігу на одному заряді залежать від багатьох факторів і можуть відрізнятись від заявлених виробником. Стиль водіння, умови експлуатації, навантаження, температура довкілля тощо. суттєво впливають на ці показники.
** Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Час зарядки | 7 годин |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Тип | Електроскутер |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Складана |
| Тип батареї | Літієва |
| Передний/Задний свет | Світлодіодний ліхтар |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Діаметр колеса | 6 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Вікова група | Дитяча |
| Матеріал рами | Сталь |
- Ціна: 22 898 ₴





