
Електросамокат алюмінієвий Best Scooter з сидінням, 1200W акумулятор 48V/18 Ah, складаний, надувні колеса
27 939 ₴
- В наявності
- Код: BS-80632
- +380 (63) 879-33-79Viber, WhatsApp, Telegram
Електричний самокат Best Scoote з сидінням
Завдяки складній конструкції, зручному знімному сидінню та якісній амортизації, самокат ідеально підходить як для щоденних поїздок містом, так і для активного відпочинку на природі. А сучасний LED-дисплей, світлові сигнали та система сигналізації додають максимум зручності та безпеки.
Характеристики:
Рама: алюмінієва, складана
Сидіння: широке, знімне, регульоване по висоті
Амортизація: передня (подвійна), задня — пружинна
Потужність двигуна: 1200W, задній привід
Акумулятор: 48V / 18Ah, літієвий
Швидкість: до 55 км/год
Пробіг: до 60 км
Навантаження: до 140 кг
Колеса: 11" надувні
Гальма: дискові, механічні
Вологозахист: IP54 (ступінь захисту від бризок води з будь-якого напрямку)
Панель: LED-дисплей (швидкість, заряд, режими)
Світло: передній ліхтар, задній стоп-сигнал, бокова підсвітка, поворотники
Сигналізація: з двома брелоками
Підніжка: є
Тип: складаний
Температурний режим: 10–40⁰С
Час зарядки: до 5 годин. Для дотримання правил безпеки заряджання та експлуатації електросамокату – не перевищуйте рекомендований час!
Не допускайте повного розряду акумулятора.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Best |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 11 мм |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 1200 Вт |
| Час зарядки | 5 годин |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Максимальна швидкість | 55 км/год |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 27 939 ₴








