
Електросамокат алюмінієвий Best Scooter, 500 W акумулятор 36V/13 Ah, складаний, надувні колеса
20 890 ₴
- В наявності
- Код: BS-80244
+380 (95) 770-81-28
- +380 (63) 879-33-79Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний самокат Best Scoote 500 W, 36V/13 Ah
Електросамокат Best Scooter - надійний та зручний транспорт для міста. Cамокат досягає швидкості до 35 км/год і долає до 45 км на одному заряді. Складний механізм дозволяє швидко скласти самокат для зберігання або транспортування — зручно брати із собою в громадський транспорт чи зберігати вдома.
Характеристики:
- Максимальне навантаження – до 140кг
- Матеріал рами - Алюміній
- Конструкція - Складна
- Діаметр колеса - 10 дюймів
- Вага - 13 кг
- Потужність електродвигуна - 500W (заднє мотор-колесо)
- Ємність батареї – 36V13Ah
- Час зарядки - до 5 годин
- Дистанція пробігу – до 45 км
- Максимальна швидкість – 35 км/год
- Освітлення - LED фара на кермі.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Вага | 13 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Час зарядки | 5 годин |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 13000 мА/год |
| Тип батареї | Літієва |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 890 ₴

