
Електросамокат алюмінієвий Best Scooter, 500 W акумулятор 36V/13 Ah, складаний, литі шини з перфорацією 8,5"
15 935 ₴
- В наявності
- Код: BS-30699
- +380 (63) 879-33-79Viber, WhatsApp, Telegram
Електричний самокат Best Scoote 8,5", 500 W, 36V/13 Ah
Електросамокат Best Scooter - надійний та зручний транспорт для міста. Cамокат досягає швидкості до 30 км/год і долає до 35-40 км на одному заряді.
Характеристики:
Потужність електродвигуна: 500W
Акумулятор: 36V/13Ah
Максимальна швидкість: 30 км/год
Пробіг від одного заряду: 35-40 км
Безпечне навантаження до 100 кг
Діаметр коліс: 8,5``
Тип коліс: литі шини з перфорацією (не поступаються за комфортом їзди від коліс, що накачуються і позбавлені недоліків покришок з камерами)
LED-дисплей (відображається рівень заряду акумулятора, швидкість руху самокату)
Переднє освітлення: лампа високої яскравості на кермі
Заднє освітлення: лампа стоп-сигналу (при гальмуванні)
Водонепроникність: IP54 (ступінь захисту від бризок води з будь-якого напрямку)
Спосіб гальмування: дискові гальма
Час повної зарядки від 4 годин
Підніжка
Тип: Складаний
Робоча температура: 10-40⁰
Максимальний час заряджання – до 4 годин. Для дотримання правил безпеки заряджання та експлуатації електросамокату – не перевищуйте рекомендований час!
Не допускайте повного розряду акумулятора.
Габарити: 106х42х97 см
Габарити зі складеним виглядом: 106х42х48 см
Кліренс: 11 см (висота від підлоги)
Матеріал: алюмінієвий алюміній
Місцевість використання: рівна без нахилу дорога, не вище 12⁰ ухилу, не більше 3 см калюж.
Маса Нетто: 13.3 кг
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 8 мм |
| Вага | 13 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Час зарядки | 4 годин |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 13000 мА/год |
| Тип батареї | Літієва |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 15 935 ₴

