
Електровелосипед складаний 20 «Mirage» 750W, 48V20Ah алюмінієвий міський дорожній, РК-дисплей і світло, дискові гальма Corso
31 067 ₴
- В наявності
- Код: MR-48610
- +380 (63) 879-33-79Viber, WhatsApp, Telegram
Електровелосипед Corso Mirage 20" - зручний складаний варіант для міських поїздок та заміських маршрутів.
Характеристики:
1.Рама алюмінієва складна, колеса 20``. На зріст 155-190 см.
2. Вилка амортизаційна 38мм.
3. Двигун 750W, бренд MXUS.
Оснащений системою PAS (Pedal Assist System) – це електронна система, яка визначає факт та інтенсивність педалювання та передає сигнал контролеру електровелосипеда. У відповідь двигун додає потужність, допомагаючи користувачеві крутити педалі без різких ривків.
7 швидкостей: задній перемикач Shimano TZ-500, передниій перемикач шифтер Shimano Tourney SL-TX50, 7 швидкостей.
4. Акумулятор 48V/20Ah (літієвий), знімний
5. 5 режимів швидкості, максимальна 45 км/год.
6. ЖК дисплей: відображає швидкість, заряд акумулятора, пройдений кілометраж.
7. Заднє гальмо – дискове 160мм, переднє гальмо - дискове 160мм.
8. Підсідельний штир – сталевий, з відкидним широким сидінням.
9. Шатуни – сталеві.
10. Кермо складне - алюміній.
11. Багажник сталевий.
12. Гума KENDA 20х2.5’’ (широка).
14. Фара на передній частині рами, стоп-сигнал на задній частині багажника з маячками поворотів.
15. Сигнал, кріплення для телефону на кермі.
16. Педалі складні - сталь/пластик.
17. Упаковка - коробка.
Зібран на 75%
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 20 мм |
| Колір | Сірий |
| Потужність електродвигуна | 750 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
- Ціна: 31 067 ₴

