
Електросамокат Alpha 2.0 сталевий, 300 W акумулятор 36V/6 Ah, складаний, надувні колеса
14 203 ₴
- В наявності
- +380 (63) 879-33-79Viber, WhatsApp, Telegram
Електричний самокат Alpha 2.0 300 W, 36V/6 Ah
Основні переваги моделі:
- Модель Alpha 2.0 оснащена безщітковим двигуном потужністю 300 Вт, що розганяє її до максимальної швидкості 25 км/год і дозволяє долати підйоми з кутом нахилу до 15 градусів.
– Акумулятор 36V6Ah дозволяє проїхати Alpha 2.0 до 25 км, насолоджуючись поїздкою.
– Десятидюймові пневматичні шини забезпечують достатню амортизацію під час їзди.
Двошвидкісний режим: модель Alpha 2.0 має 2 швидкісні режими, що дозволяють адаптуватися до різних переваг райдерів:
- Висока швидкість: 0-25 км/год;
- низька швидкість: 0-15 км/год;
- Електронне гальмо переднього колеса і барабанне гальмо заднього колеса.
- Bluetooth динамік:
Включайте улюблену музику та подкасти під час поїздки, щоб отримати ще більше задоволення від катання.
Цифровий світлодіодний дисплей відображає інформацію в режимі реального часу про швидкість, режим швидкості, рівень заряду батареї та багато іншого.
Характеристики:
- максимальне навантаження – до 100кг
- Матеріал рами – сталь
- конструкція - складна
- діаметр колеса – 10 дюймів, надувні.
- Вага нетто – 17,4 кг
- час зарядки – 5-6 годин
- Дистанція пробігу – до 25 км
- Максимальна швидкість – 25 км/год
- Висвітлення - LED фара на кермі, підсвічування рами.
- насос у комплекті;
- Зарядний пристрій у комплекті.
- У коробці.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Вага | 14 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 300 Вт |
| Час зарядки | 5 годин |
| Дистанція пробігу | 25 км |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 600 мА/год |
| Тип батареї | Літієва |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 14 203 ₴



