
Електросамокат Best Scooter сталевий, 150 W акумулятор 25,5V/5Аh, складаний, литі шини з перфорацією 6,5"
9 893 ₴
- В наявності
- Код: TL-28850
- +380 (63) 879-33-79Viber, WhatsApp, Telegram
Електричний самокат Best Scooter 6,5", 150 W, 25,5V/5Ah
Характеристики:
Вікова категорія: від 12 років
Потужність електродвигуна: 150W номінальна (250W пікова).
Акумулятор: 25.5V/5Ah
Максимальна швидкість: 15 км/год
Пробіг від одного заряду: до 15 км
Безпечне навантаження до 70 кг
Діаметр коліс: 6,5``
Тип коліс: литі шини з перфорацією (не поступаються за комфортом їзди від коліс, що накачуються і позбавлені недоліків покришок з камерами)
LED-дисплей (відображається рівень заряду акумулятора, швидкість руху самокату)
Переднє освітлення: лампа високої яскравості на кермі + бокове освітлення рами
Заднє освітлення: лампа стоп сигналу (при гальмуванні)
Водонепроникність: IP54 (ступінь захисту від бризок води з будь-якого напрямку)
Спосіб гальмування: електронне гальмо + заднє ножне гальмо.
Час повної зарядки від 4 до 5 годин
Підніжка
Тип: Складаний
Робоча температура: 10-40⁰
Максимальний час заряджання – до 4-5 годин. Для дотримання правил безпеки заряджання та експлуатації електросамокату – не перевищуйте рекомендований час!
Не допускайте повного розряду акумулятора.
Матеріал: алюміній
Місцевість використання: рівна без нахилу дорога, не вище 12⁰ ухилу, не більше 3 см калюж.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 6 мм |
| Вага | 11 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Потужність електродвигуна | 150 Вт |
| Час зарядки | 4 годин |
| Дистанція пробігу | 15 км |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 9 893 ₴






