
Електричний мопед T-Rok32 сталевий, 500 W акумулятор 48V/20Аh, Corco, педалі, додаткове пасажирське місце та багажник
20 725 ₴
- В наявності
- Код: JN-38895
- +380 (63) 879-33-79Viber, WhatsApp, Telegram
Електричний скутер T-Rok32 500 W, 48V/20Ah
Характеристики:
1. Двигун нтегрований у заднє колесо безщітковий електродвигун постійного струму. Потужність двигуна 500 Ватт.
2. Аумулятор 48V/20Ah: (свинцово-кислотний) складається з 4-х тягових АКБ, ємність кожної 20Аh, напруга 12V.
3. Матеріал рами: сталь.
4. Трансмісія: електричний привід та педальний привід.
5. Задній та передній гальмівний механізм: барабанний з механічним приводом.
6. Передня вилка амортизаційна 38мм.
7. Задні амортизатори: пружинно-гідравлічні амортизатори.
8. Сталеві ободи 14’’.
9. Гума: розмір 275-14’’.
10. Запас ходу: до 45-48 км. Максимальна швидкість: 45 км/год.
11. LED панель приладів з підсвічуванням.
12. Сигналізація з двома брелоками.
13. Заряд акумулятора: напруга 220 Вольт, зарядний пристрій в комплекті (вилка евро-стандарт).
14. Передня світлодіодна фара з режимом "денного світла".
15. Габаритний ліхтар/стоп-сигнал та вказівники поворотів.
16. Дзеркала заднього виду.
17. Широке сидіння на пружинах, регулюється по висоті.
18. Спинка заднього сидіння, підніжки для заднього пасажира.
19. Передній кошик для приладдя.
20. Середній час повної зарядки від 6 до 8 годин.
21. Розмір мопеда: довжина 1,52см,ширина 42см,висота 105см.
22. Максимальне навантаження: 130 кг.
*Показники максимальної швидкості та пробігу на одному заряді залежать від багатьох факторів і можуть відрізнятись від заявлених виробником. Стиль водіння, умови експлуатації, навантаження, температура довкілля тощо. суттєво впливають на ці показники.
** Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Час зарядки | 7 годин |
| Дистанція пробігу | 48 км |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Тип | Електроскутер |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Передний/Задний свет | Світлодіодний ліхтар |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Діаметр колеса | 14 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал рами | Сталь |
- Ціна: 20 725 ₴


