
Електричний мопед Prime сталевий, 1000W акумулятор 60V/20Аh, Corco, педалі, додаткове пасажирське місце та багажник
29 632 ₴
- В наявності
- Код: JN-38895
- +380 (63) 879-33-79Viber, WhatsApp, Telegram
Електричний скутер Prime 1000 W, 60V/20Ah
Характеристики:
1. Двигун інтегрований у заднє колесо безщітковий електродвигун постійного струму. Потужність двигуна 1000 Ватт.
2. Аумулятор 60V/20Ah: (свинцово-кислотний) складається з 5-x тягових АКБ, ємність кожної 20Аh, напруга 12V.
3. Матеріал рами: сталь.
4. Трансмісія: електричний привід та педальний привід.
5. Передні гальма дискові гідравлічні, задні гальма - барабанні.
6. Передня вилка амортизаційна 38мм.
7. Задні амортизатори: пружинно-гідравлічні амортизатори.
8. Сталеві ободи 14’’.
9. Гума: розмір 275-14’’.
10. Максимальна швидкість: 45 км/год.
11. Запас ходу: до 55 км.
12. LED панель приладів з підсвічуванням.
13. Сигналізація з двома брелоками.
14. Заряд акумулятора: напруга 220 Вольт, зарядний пристрій в комплекті (вилка евро-стандарт).
15. Передня світлодіодна фара з режимом "денного світла".
16. Габаритний ліхтар/стоп-сигнал та вказівники поворотів.
17. Дзеркала заднього виду.
18. Додаткове пасажирське місце та багажник.
19. Підніжки для заднього пасажира.
20. Середній час повної зарядки від 6 до 8 годин.
21. Максимальне навантаження: 150 кг.
*Показники максимальної швидкості та пробігу на одному заряді залежать від багатьох факторів і можуть відрізнятись від заявлених виробником. Стиль водіння, умови експлуатації, навантаження, температура довкілля тощо. суттєво впливають на ці показники.
** Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Час зарядки | 7 годин |
| Дистанція пробігу | 55 км |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Тип | Електроскутер |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Передний/Задний свет | Світлодіодний ліхтар |
| Максимальне навантаження | 135 кг |
| Діаметр колеса | 14 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал рами | Сталь |
- Ціна: 29 632 ₴









