
Електричний мопед FlashX сталевий, 1200W, акумулятор 73V/23Аh, Corco, додаткове пасажирське місце,пластиковая корзина с крышкой
35 020 ₴
- В наявності
- Код: FL-808322
- +380 (63) 879-33-79Viber, WhatsApp, Telegram
Електричний скутер FlashX 1200 W, 73V/23Ah
Corso FlashX - це сучасний електроскутер, створений для комфортних щоденних поїздок містом та за його межами.
Потужний двигун, великий запас ходу, подвійна підвіска та зручне сидіння для двох роблять його ідеальним вибором для тих, хто цінує швидкість, стабільність та стиль.
Характеристики:
1. Двигун інтегрований у заднє колесо безщіткового електродвигуна постійного струму. Потужність двигуна 1200 Ватт.
2. Аумулятор 72V/23Ah: графеновий, складається з 6-ти тягових АКБ, ємність кожної 23Аh, напруга 12V.
Запас ходу за максимальної швидкості 53 км/год становить 70 км, час руху займає 3,5 години.
Запас ходу за швидкості 45 км/год становить 77 км, час руху займає 4 години.
3. Матеріал рами: сталь.
4. Трансмісія: електричний привід.
5. Задній гальмівний механізм: барабанний.
6. Передній гальмівний механізм: дисковий гідравлічний.
7. Передня вилка амортизаційна.
8. Задні амортизатори: пружинно-гідравлічні амортизатори.
9. Сталеві обіддя.
10. Гума: розмір 300-10 (10'').
11. Максимальна швидкість: 55-58 км/год.
12. Запас ходу: до 55-60 км.
13. LED панель приладів із підсвічуванням.
14. Сигналізація з двома брелоками.
15. Заряд акумулятора: напруга 220 Вольт, зарядний пристрій у комплекті (вилка євростандарт).
22. Среднее время полной зарядки от 6 до 8 часов.
16. Передня світлодіодна фара з режимом "денного світла".
17. Габаритний ліхтар/стоп-сигнал та покажчики поворотів.
18. Дзеркала заднього виду.
19. Додаткове пасажирське місце.
20. Додатковий пластиковий кошик із кришкою.
21. Підніжки для заднього пасажира.
*Показники максимальної швидкості та пробігу на одному заряді залежать від багатьох факторів і можуть відрізнятись від заявлених виробником. Стиль водіння, умови експлуатації, навантаження, температура довкілля тощо. суттєво впливають на ці показники.
** Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 1200 Вт |
| Час зарядки | 7 годин |
| Дистанція пробігу | 77 км |
| Максимальна швидкість | 58 км/год |
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 23 А. г |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Тип | Електроскутер |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Передний/Задний свет | Світлодіодний ліхтар |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал рами | Сталь |
- Ціна: 35 020 ₴







