
Електричний мопед Fire сталевий, 1800W, акумулятор 72V/32Аh, Corco, пасажирське місце, багажник с крышкой
40 799 ₴
- В наявності
- Код: FR-100699
- +380 (63) 879-33-79Viber, WhatsApp, Telegram
Електричний скутер Fire 1800 W, 72V/32Ah
Електричний мопед Corso Fire - справжній потужний електромопед, створений для тих, хто вимагає від техніки максимальної віддачі, комфорту та незалежності від АЗС. Він поєднує у собі динаміку скутера, екологічність електротранспорту та технології майбутнього.
Характеристики:
1. Двигун інтегрований у заднє колесо безщітковий електродвигун постійного струму. Потужність двигуна 1800 Ватт.
2. Графеновий аумулятор 72V/32Ah: складається з 6 провідних АКБ, ємність кожної 32Аh, напруга 12V.
Запас ходу за максимальної швидкості 60 км/год становить 72 км, час руху займає 3 години 10 хвилин.
Запас ходу за швидкості 50 км/год становить 87 км, час руху займає 3 години 30 хвилин.
3. Колесо переднє: 90/80-12, заднє: 300-10.
4. Матеріал рами: сталь.
5. Трансмісія: електричний привід.
6. Задній гальмівний механізм: гідравлічний дисковий.
7. Передній гальмівний механізм: гідравлічний дисковий.
8. Передня вилка амортизаційна 38мм.
9. Задні амортизатори: пружинно-гідравлічні амортизатори.
10. Максимальна швидкість: 60 км/год.
11. LED панель приладів із підсвічуванням.
12. Сигналізація з двома брелоками.
13. Заряд акумулятора: напруга 220 Вольт, зарядний пристрій у комплекті (вилка євро-стандарт).
14. Передня світлодіодна фара з режимом "денного світла".
15. Габаритний ліхтар/стоп-сигнал та покажчики поворотів.
16. Дзеркала заднього виду.
17. Додаткове пасажирське місце.
18. Додатковий пластиковий кошик із кришкою.
19. Підніжки для заднього пасажира.
20. Середній час повного заряджання від 6 до 8 годин.
*Показники максимальної швидкості та пробігу на одному заряді залежать від багатьох факторів і можуть відрізнятись від заявлених виробником. Стиль водіння, умови експлуатації, навантаження, температура довкілля тощо. суттєво впливають на ці показники.
** Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 1800 Вт |
| Час зарядки | 7 годин |
| Дистанція пробігу | 87 км |
| Максимальна швидкість | 60 км/год |
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 32 А. г |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Тип | Електроскутер |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Передний/Задний свет | Світлодіодний ліхтар |
| Діаметр колеса | 12 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал рами | Сталь |
- Ціна: 40 799 ₴









